Elektrické vytápění FENIX

Regulátory pro snížení hodnoty hlavního jističe odpínají okruhy elektrického topení podle měření odběru ostatních spotřebičů.

Stránky: | 1 |
BMR HJ 103, třífázový odlehčovač proudové zátěže, třístupňový

BMR HJ 103, třífázový odlehčovač proudové zátěže, třístupňový

Cena s DPH
4320.00 Kč

Regulace zátěže BMR

Měří prou ve všech třech fázích, má k dispozici jeden regulační kanál s možností ovládání tří skupin spotřebičů. Při překročení nastavené hodnoty proudu v kterékoli z měřených fází dojde k odpojení první skupiny spotřebičů pokud do tří sekund proud neklesne, odpojí se i druhá skupina spotřebičů a pokud opět do tří sekund proud neklesne, odpojí se i třetí skupina spotřebičů Vhodné pro motorické zátěže. Proudové nastavení 1 až 120 A po 1A, velikost 6 modulů DIN kontakt 3x3A.

Koupit
detail »
BMR HJ 306, třífázový odlehčovač proudové zátěže, dvoustupňový

BMR HJ 306, třífázový odlehčovač proudové zátěže, dvoustupňový

Cena s DPH
4574.00 Kč

Regulace zátěže BMR

Třífázový odlehčovač proudové zátěže, dvoustupňový, odpíná separátně. Měří proud ve všech třech fázích a má k dispozici tři nezávislé regulační kanály (pro každou fázi jeden) s možností ovládání až dvou skupin spotřebičů na kanál. Při překročení nastavené hodnoty proudu v první fázi dojde k odpojení první skupiny spotřebičů v prvním regulačním kanálu, pokud do tří sekund proud neklesne, odpojí se i druhá skupina spotřebičů. Proudové nastavení 1 až 120 A po 1A, velikost 6 modulů DIN. Kontakt 6 x 3A. Přináší významné úspory v nákladech za stálý plat, jelikož lze instalovat hlavní jistič před elektroměrem s tímto zařízením o jeden až dva stupně nižší než je požadovaná hodnota, běžná návratnost do dvou let! Měřící transformátory proudu jsou součástí přístroje. Pro vyšší proudy je možno objednat HJ 316 s oddělenými MT.

Koupit
detail »
Stránky: | 1 |
designed by 4D Panavis & Panadela | contents ©2020 | powered by Online Shop P&Pv2.7 & Quick.Cart