Elektrické vytápění FENIX

Obchodní skupina Fenix je jedním z největších evropských výrobců elektrických topných systémů. Většina výrobků je vyráběna přímo v České republice. 

Stránky společnosti FENIX GROUP, a.s. a  Fenix Trading s.r.o. Jeseník : http://www.fenixgroup.cz/

Firma FENIX vznikla v roce 1990 jako jedna z prvních soukromých společností v České republice. Zakládajícím členem byla výrobní společnost Fenix s.r.o. a prvními produkty, které společnost vyráběla, byly úspěšně prodávané elektrické sálavé topné panely ECOSUN. S nárůstem poptávky trhu po těchto produktech následovaly elektrické konvektory ECOFLEX, topné kabely a rohože ECOFLOOR a topné fólie ECOFILM, včetně regulace topných systémů a široké škály doplňkových produktů.

Dynamický růst vyžadoval rozšíření struktury společnosti a z důvodu zachování maximální flexibility byla zvolena forma holdingové společnosti, s jednotlivými a nezávislými členy. V současné době je holding tvořen sedmi obchodními společnostmi a je jedním z největších evropských výrobců plošných elektrických topných systémů - své produkty vyváží již do více než 50 zemí, ležících na 4 světových kontinentech.

Společnost Fenix je po celou dobu své existence výhradně českou společností, bez jakékoliv zahraniční účasti, do své struktury však má začleněny již tři společnosti se sídlem mimo území České Republiky. Od roku 1997 je výrobní společnost FENIX s.r.o. držitelem certifikátu pro Systém managementu jakosti ISO, který je v pravidelných tříletých cyklech úspěšně obhajován. Poslední recertifikační audit proběhl v září 2006 dle požadavku normy ISO 9001:2000, na jehož základě byl vydán nový certifikát.

Fenix Jeseník (FENIX GROUP)
designed by 4D Panavis & Panadela | contents ©2023 | powered by Online Shop P&Pv2.7 & Quick.Cart